Dekorasyon Fikirleri

 • Yatak Odası Ayak Ucu FikirleriYatak Odası Ayak Ucu Fikirleri

  Yatak odalarının vazgeçilmezlerinden birisi yatak malum bazen dolaplar kullanmayız yatak odasını tasarlarken fakat bir başka vazgeçilmez ayak ucu dolapları veya seçenekleridir.
 • Altın Renginde Yemek Masası DüzenleyinAltın Renginde Yemek Masası Düzenleyin

  Misafirleriniz veya özel günlerde ailelerle geçireceğiniz o güzel anları ölümsüzleştirirken güzel bir yemek masası düzenlemek isterseniz yemekler eşsiz onları sunacaklarınız da güzel olsun istersiniz.
 • İskandinav Güz Zamanı Dekorasyon Fikirleriİskandinav Güz Zamanı Dekorasyon Fikirleri

  İskandinav ev dekorasyonları genellikle sade ve fazla eşya içermeyen tasarımlardır ve yoğun olarak ahşabın doğallığı kullanılmaktadır ve ne kadar sade olsa da bir o kadar dikkat çekicidir.
 • Shabby Chic Ev Dekorasyon FikirleriShabby Chic Ev Dekorasyon Fikirleri

  Shabby chic ingilterede doğan bir tasarım şeklidir genellikle evinizde bulunan eskileri shabby chic tarzında el emeğinizi kullanarak yapabilirsiniz.
 • Fas Stili Veranda Dekorasyon FikirleriFas Stili Veranda Dekorasyon Fikirleri

  Fas tarzı veranda dekorasyonun da dikkat edilmesi gereken doğunun renkleri ve afrika'nın egzotik tasarıma sahip olmasıdır ve veranda tasarımların sıkça kullanılmaktadır.
 • Çocuk Odası Duvar Etiket TasarımlarıÇocuk Odası Duvar Etiket Tasarımları

  Çocuk odalarını renklendiren ve süsleyen duvar etiketleri çocuklarımızın ilgisini ve fazlasıyla beğenisini kazanmaktadırlar bu sayede odalarında geçirdikleri zamandan daha fazla tat alacaklardır.
 • Fazla Çocuğu Olanlar için Çocuk Odası DekorasyonuFazla Çocuğu Olanlar için Çocuk Odası Dekorasyonu

  Bazen aile geniş olmasını isteriz ve buna sahip olur bu nedenle çocuklarımızı bir arada yaşamalarını isteriz ki kardeş olmanın nasıl bir şey olduğunu öğrenebilsinler veya oda azlığından aynı odada birden fazla çocuğun kalması gerekir.
 • Ev Dekorasyonunda Çakıl Taşlarını KullanınEv Dekorasyonunda Çakıl Taşlarını Kullanın

  Çakıl taşları plajlarda veya dere yataklarının kenarlarında sıklıkla bulunurlar ve bazen bu çakıl taşları suyun aşındırmasıyla gerçekten çok güzel şekiller alabiliyor.
 • Olgun Portakal Rengi Ev DekorasyonuOlgun Portakal Rengi Ev Dekorasyonu

  Olgun portakal rengini hepimiz biliyoruz turuncunun tonlarına sahiptir daha kızgın bir turuncu tonudur ve bizlere pozitif düşüncelere sevk eden renktir.
 • Ombre Duvar Dekorasyon FikirleriOmbre Duvar Dekorasyon Fikirleri

  Duvar dekorasyonlarında çok farklı çeşitler var ana katmanlara bakacak olursak duvar kağıdı, boya, doğal taşlar vb. ürünlerle doludur.
 • Çocuk Banyosu Tasarım FikirleriÇocuk Banyosu Tasarım Fikirleri

  Çocuklarımıza hayatın rutininde bulunan alışkanlıkları kazandırmaktan bahsediyoruz fakat bunun için çocuklarımıza hiçbir şey yapmıyoruz.
 • Çocuklar İçin Çalışma Alanları ÖnerileriÇocuklar İçin Çalışma Alanları Önerileri

  Çocuklarımızın sadece masa ve kitaplıklarda ibaret çalışma alanları onların sıkılmasına sebep verir buda onların odalarından kaçıp eğlenceli işlerin peşine düşürür.
Yandex.Metrica